خـط انتشـار »
« زمان

سجادآذرباد

بسم الله الرحمن الرحیم

بیا تا گل برافشانیم ومی در ساغر اندازیم                            فلک را سقف بشکافیم وطرحی نو در اندازیم

جنگ نرم که در پی از پای درآوردن اندیشه و تفکر جامعه هدف می باشد تا حلقه‌های فکری و فرهنگی آن را سست کند و با بمباران خبری و تبلیغاتی در نظام سیاسی اجتماعی حاکم تزلزل و بی‌ثباتی تزریق کند از جمله مباحثی است که از دیر زمان،در دنیا شکل گرفته است. این موضوع ،علیه ایران از گستره و عملکرد وسیعی برخوردار می باشد چرا که دشمنان قسم خورده این آب وخاک که دست پلیدشان از منابع این مملکت بریده شده است می خواهند جامعه ما را به بن بست کشیده تا از این رهگذر به اهداف شوم خود دست یابند.

به لطف حضرت حق نخواهیم گذاشت.وتمام تلاش خود را برای آگاه سازی جوانان از طرح ها وبرنامه های افکار سازی دشمنان اگاه خواهیم کرد.وتمام توان خود را در این زمینه به کار خواهیم بست.

 آذرباد هستم مدیر پایگاه جامع فرهنگی،اعتقادی،اطلاع رسانی چهارده خورشیدطلبه پایه هشتم حوزه علمیه با کمال افتخار از این وظیفه حدود شش سال است که در فضای سایبر مشغول به تبلیغ هستم،تخصص من تدریس رایانه،گرافیک،برنامه نویسی.نرم افزار،امنیت وشبکه تحلیل مسائل روز،رصد و پشتیبانی پایگاه های داده اطلاعاتی و…بنده معتقدم که برادران مذهبی وکلاً جوانان با فرهنگ صحیح استفاده از فضای مجازی نباید ازاین قابلیت دوری کرده بلکه این زمینه خوبی برای انجام هر گونه فعالیت فرهنگی وافکار سازی است.فضای اینترنت را دوست دارم به خاطرقابلیت هایی که دارد.هدف ما مبلغان سایبری انتشار و ایجاد فضای مناسب برای کاربران جهت دسترسی سریع به منابع ومطالب ناب اسلامی می باشد.

چرا چهارده خورشید؟

چهارده خورشیدهمان تعبیر به چهارده معصوم علیهم السلام است.خورشید زمین را از ظلمات وتاریکی ها دور می کند.چهارده معصوم علیهم السلام مانند خورشید جهان را از ظلمات به سوی نور وروشنایی هدایت کرده ووجود مقدسشان مایه ی برکت ورحمت به اهل زمین است.

در هر زمینه ای سؤال داشتید می توانید با استفاده از بخش تماس با ما پایگاه مبلغان سایبری چهارده خورشید با بنده وهمکارانم در ارتباط باشید.

====

آرزوی توفیق روز افزون برای همه شما 

یاحق

…::: سجادآذرباد ::::….

هرگونه کپی برداری از قالب اختصاصی چهارده خورشید شرعاً و قانوناً جایز نمی باشد.

آمارگیر وبلاگ