خـط انتشـار »
« زمان

درباره مبلغان

besm

سلام وعرض ادب:

مبلغان سایبری چهارده خورشید:

اولین دایرکتوری مجازی طلاب حوزه های علمیه است.مدتی است که با توجه به گسترش فضای سایبر واهمیت مهندسی افکار سازی در این فضا تصمیم گرفتیم با توجه به دانش خود در زمینه ی طراحی وب وبا پشتیبانی از آموزه های دینی وظیفه ی خود را در این فضا انجام دهیم. 

طلاب حوزه با توجه به آموزه های دینی اهمیت این فضا را در یافته،وبا قابلیت گسترده ای که فضای سایبردارد ،به تبلیغ آموزه های دینی پرداخته ایم.

شعار:

ما معتقدیم که طلاب وجوانان با فکر مذهبی وبا هدف انجام فعالیت های فرهنگی نباید از فضای مجازی غافل باشند.بلکه زمینه ی خوبی برای انجام هرگونه افکار سازی وانجام فعالیت های فرهنگی ومذهبی است.ما تعادل راهدف خود قرار داده واز افراط وتفریط دوری کرده ومطالبی را در سایت به مخاطب ارائه می دهیم که اولاً مورد نیاز کاربر باشند.وثانیاً مطالب سایت را بر اساس تعادل انتخاب می کنیم واز افراط داشتن در محتوی ویا کم کاری کردن حفظ کرده وسعی می کنیم رضایت خاطر کاربر را فراهم نماییم.

چرا چهارده خورشید؟:

چهارده خورشیدهمان تعبیر به چهارده معصوم علیهم السلام است.خورشید زمین را از ظلمات وتاریکی ها دور می کند.چهارده معصوم علیهم السلام مانند خورشید جهان را از ظلمات به سوی نور وروشنایی هدایت کرده ووجود مقدسشان مایه ی برکت ورحمت به اهل زمین است.

تخصص مبلغان سایبری:

تخصص مادر زمینه طراحی وب به زبان های :HTML-Css-جاوا اسکریپت می باشد-طراحی گرافیک پیشرفته با نرم افزار های مطرح-طراحی فایل های پویا-نرم افزار سازی تحت ویندوز-شبکه-میکس ومونتاژ صحنه های چند رسانه ای-اطلاعات نرم افزاری تحت وب وویندوز و…

سایت مبلغان سایبیری چهارده خورشید با وجود نویسندگان ارشد ووب نویسان که همه از طلاب حوزه های علمیه هستند. فعالیت وتبلیغ درفضای سایبر را به عنوان یک وظیفه وبا کمال افتخار در این راه قدم برداشته واز خدای منان توفیق روز افزون جهت پیشبرد اهداف را خواستاریم.تشکر از شما مهمان گرامی موفق باشید.

فروشگاه  مبلغان سایبری چهارده خورشید :

باتوجه به تخصص مبلغان سایبری چهارده خورشید در زمینه طراحی وب و طراحی گرافیک ، سعی شده آموزش ها و فایل هایی که در فروشگاه عرضه می شوند کاملا نوین و با نرم افزار های مطرح باشد و توضیحات کامل در مورد هر فایل به صورت کامل ارائه شده و قیمت هایی با تخفیف واقعی برای شما میهمانان و طراحان گرامی قرار داده ایم.

فروشگاه اینترنتی چهارده خورشید با هدف ایجاد امکان دسترسی مشتریان به انواع فایل های آموزشی و لایه باز ، و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران، فعالیت خود را آغاز نمود و با گسترش خلاقانه تنوع محصولات، در تحقق هر چه بیشتر این هدف می کوشد.

در پایان فروشگاه اینترنتی چهارده خورشید ، امیدوار است که بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، این فروشگاه مجازی را هر چه پربار تر، جامع تر، تخصصی تر و در عین حال جذاب تر ارائه نماید. لذا خواهشمند است با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقاداتِ خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید و تجربیات خود را در مورد کالاهای انتخابی برای ما ارسال نمایید.

 :::: ارسال پیشنهادات انتقادات ::::

 

هرگونه کپی برداری از قالب اختصاصی چهارده خورشید شرعاً و قانوناً جایز نمی باشد.

آمارگیر وبلاگ